e-wędrówki portal mapowy logo

PORTAL MAPOWY WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

15.01.2015 12:41

Czas na e-wędrówkę!

Czas na e-wędrówkę!

Zbliża się wolny weekend lub upragniony urlop? A może po prostu masz ochotę na krótki wyjazd za miasto? Dobrze, że jesteś na portalu mapowym e-wędrówki. Tutaj znajdziesz informacje o ciekawych miejscach na Warmii i Mazurach. Możesz także zobaczyć zabytkowe eksponaty muzealne oraz obiekty zeskanowane w technice 3D.

Jak to działa?

Starszy, młodszy, miłośnik rowerowych wycieczek lub samochodowych podróży. Słowem każdy może wyszukać tutaj przydatne informacje o miejscach, które mogą stać się celem wędrówki. Co więcej, użytkownik może samodzielnie stworzyć własny szlak wędrówki lub wycieczki i udostępnić go innym zainteresowanym. Dzięki zastosowaniu kodów QR (Quick Response - szybka odpowiedź) można pobrać wybraną trasę na urządzenie mobilne, smartfony czy tablety i… udać się na wycieczkę!

Byłeś? Widziałeś? Zaproponuj innym

To, jak dzisiaj wygląda portal e-wędrówki nie jest wersją ostateczną. Na bieżąco uzupełniamy serwis o nowe opisy do czego zachęcamy także Ciebie! Byłeś w ciekawym miejscu? Ułożyłeś trasę wycieczki po miejscach, które warto odwiedzić – zamieść ten szlak na nasze stronie!

 

— Sylwia Warzechowska

Podziel się

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.